| TwilightSaga4Ever a întrebat:

Twilight sau Vampire Diaries? Motivati.

Răspuns Câştigător
| madalyna a răspuns:

Twilight este superb filmul imi place mult:X este genul de film de groaza dar tot odata si de actiune si dragoste.E un film plin de suspans in care o fata obisnuita se indragosteste de un vampir si de un varcolac dar ea dintre cei 2 il iubeste mai mult pe vampir cu toate ca viata alaturi de el este foarte riscanta.V-a putea oare vampirul sa o protejeze pe fata si sa se abtina el insusi de pofta pe care i-o provoca mirosul ei? Oare fata intr-un final va deveni vampir? Uitati-va si veti vedeawinking recomand tuturor acest filmhappy

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

The vampire diaries- poveste mai interesanta, actori mai frumosi, cu fete mai normale. Actiunea se desfasoara intr-un ritm mai rapid, apar tot felul de incidente ce nici macar nu-ti treceau prin cap. Actorii parca sunt mai convingatori si apare triunghiul ala amoros tare interesant love struck love struck love struck. Si cartile-s scrise cu 15 ani mai inainte, deci daca ar fi sa existe o copie, Twilight ar fi aia. Ar fi culmea sa-mi dai vot stupid ca mi-am spus parerea. Tvd rockz!

| croissant a răspuns:

Twilight:Xn- am vazut filmele, am citi cartzilehappye super :X
il ador ...pentru ca. are o poveste de dragoste foarte interesanta intre un vampir si o fata obisnuita, care trec prin multe pentru a fi impreuna in continuare:X:*

| JasonMcCann a răspuns:

Twilight.pentru ca pur si simplu e cel mai tare film big grin :;

| eXTREMS a răspuns:

Twilight deoarece e misto rau cu Actorul principal Robert Pattison e misto rau. funda!?