| g3orgy a întrebat:

Uff in vacanta asta ajunsesem la 44 de kg si intr-o saptamana cand am plecat intr-o vacanta cu parintii am slabit 6 kg crying( vreau sa ma ingraashh si nu stiu cum am incercat cu mancatu des vitamine etc da la 1 60 si 38 de kg sunt f slabutza crying ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Ia mancare de la fastfood si o sa te ingras garantat

| DenysaLove a răspuns:

Pf...sincer si eu sunt in situatia ta straight face. Da ma rog eu am 1. 55 si aproape 40 de kg.
Eu am inceput de cateva zile sa mananc de cat mai multe ori pe zi insa in cantitati mici, sa iau vitamine si sa fac sport.
Nu stiu ce sa iti zic, incearca sa faci asathinking
Daca gasesti ceva sa ma anunti si pe minehee hee