| AneZniP a întrebat:

Uitai am nevoie neaparat de un sfat:intr-o zi pe mess am vb cu un coleg de cls si mi-a spus ca vai domne ma place de cand a venit in clasa aprox. 3-4 ani si eu l-am respins pentru ca nu-l plac si pe urma mi-a zis ca vai domne si-a batut joc de mine si altele dar ce sa cred ca m-a place sau nu (tineti minte ca nu-l plac)ziceti-mi plez plez plez

Răspuns Câştigător
| LinNaA a răspuns:

Mmmhhhh...pai sincer sa-ti zic cred a e un nesimtit nu merita nici sa vb cu el si daca a zis ca sa folosit de tine o spunenumai din ciuda pentru ca l-ai ignorat baietii nu iubesQ sa fie ignorati iar dupa ce o fata se intoarce cu spatele la un baai t si nu-i raspunde cu aceleasi sentimente el cu orice pret se va razbuna sau te va face sa suferi dar fii sincera cu el si zii ca nul iupesti

5 răspunsuri:
| LucianaaaX a răspuns:

Poi daca nu-placi asta e. Zii baiatul sa-si gaseasca alta fata.

| CRISTINA_5101 a răspuns:

Testeaza-l si tu incercand sa-l faci gelos. Dupa reactia lui iti vei da seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te minte mai bine spune-i ca nu-l placi tu si sa te lese in pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te place si u l-ai respins si nu vrea sa se faca t ras ca ii dupa tine

| roxx_3101 a răspuns:

Momentan ai 2 probleme:si una din ele nu e sentimentala.in ce clasa ziceai ca esti?
oricum nu se merita
pana la vreo 30 ani stai cuminte, fara nunta.ca dupa aia o sa-ti para rau, ca mie
si vb de problema ta, a 2-a, ai grija la gramatica