| GMan_3569 a întrebat:

Uite...imi place de o fata mult mult de tot si ne intelegeam bine, se vedea ca ne place unul de altul si la banchet (am 15 ani, ea la fel) am invitat-o sa danseze cu mine si am dansat o melodie lenta, frumoasa si cand s-a terminat am pupat-o pe obraz.
La un dans mai ritmat m-a luat ea la dans. Am cceptat. Dupa cateva minute a inceput o melodie si i-am zis daca mai vrea sa danseze si a zis ca e obosita. Apoi am mai dansat si cu alte fete, apoi am gasit-o dansand cu altul!
Nu m-am suparat...serios. Apoi am intrebat-o daca vrea sa o conduc acasa si a zis ca nu vrea, iar mai apoi i-am cerut sa fac o poza cu ea ca de sfarsit de an si a zis ca ea face poze numai cu cine vrea! Si a facut o poza cu un alt baiat.
Ma gandesc ca am suparat-o si i-am trimis un SMS in care ii zic: Scuze daca te-am suparat. Si mi-a zis: ce tot ai ma? Hai zi repede ca trebuie sa plec.
Acum intrebarea : Sa o sun sau alt sms?
Daca o sun vreau sa-i spun ca tin cu adevarat la ea si ca imi place foarte mult. Apoi am de gand sa o intreb daca si ei ii place de mine. Daca zice da, o intreb daca e pregatita sa aiba o relatie cu mine.
Daca ii dau sms, habar n-am cred ca tot la fel...
Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| VincentVlnt a răspuns:

Uite cum faci happy se pare ca iti place mai serios cu ele happy incearca sa te imprietenesti iar cu ea cand iesi pe afara etc. si nu mai fi asa serios xD incearca sa fi glumet cu ea happy incearca sa o tachinezi ( in limita bunului simt ) si fa-o sa s simta foarte importanta happy sa vina ea la tine - dupa cum ai vazut cand te respinge Tu te duci la ea happy incearca sa faci asta invers =) respingerea e un fel de atractie xD deci tachineaza putin fata in limita bunului simt si fa-o sa s simta unica pentru tine big grin sper ca te-am ajutat. ps: lasa cu telefonul si mesaju daca nu o mai intereseaza happy incearca iar sa te imprietenesti cu ea!

3 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai sun-o. Sincer nu ai nimic de pierdut. Si daca chiar cu adevarat te place o sa-ti raspunda. Daca nu fii convins ca il place pe altul. Sau poate crede ca esti obsedat. Dar macar inceraca. happy.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Probabil ca e suparata pentru ca ai dansat si cu altele. Sun-o si cere-ti scuze si intreab-o daca te iarta si apoi daca te place si ar vrea sa fie cu tine. Inceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca s-a suparat pentru ca ai dansat si cu alte fete...
Eu zic sa ii trimiti un mesaj si sa o intrebi de faza cu poza, de ce nu a vrut sa faca o poza cu tine?
Dupa poti sa o suni si sa ii zici ce ai pe suflet.