| Sayori a întrebat:

Uite, o iau direct. Imi place verisorul celei mai bune prietene si ea stie asta, el fiind cu un an mai mare, eu avand 14 ani. Mda..pare simplu. Ideea e ca nu stiu cum sa ii spun lui asta. Pleaseee help mee! puppy dog eyes Fundăăăăăăăăăăăăăăăăăă. ^_^

Răspuns Câştigător
| Muffinss a răspuns:

Pur și simplu spune-i, dar fără să pari obsedată laughing "Hei, știi. voiam să îți spun ceva de -x- timp dar niciodată nu am avut curaj/a intervenit ceva/n-am știut cum să ți-o spun" și gata! big grin Succes! :*

| Sayori explică (pentru Muffinss):

Merciiiiiiiii. puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| YourDreamGirl a răspuns:

Mda...e usor de spus, greu de facut (am trecut prin asta la vreo 13 ani), acum baietii sinduri vin la mine... =]

| Sayori explică (pentru YourDreamGirl):

Ehh, am rezolvat si faza asta laughing Acum, suntem impreuna big grin puppy dog eyes

| YourDreamGirl a răspuns (pentru Sayori):

Felicitari!

| Sayori explică (pentru YourDreamGirl):

Mercii. big grin