| Alex13i1i3 a întrebat:

Umm, hei, îmi place de o fata,dar mai toată lumea spune că e lesby, dacă e ce dracu fac, ca imi place de ea la nebunie..si ma doare ca nu ar putea fi a mea niciodata, ajutor.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Află care e orientarea ei sexuală. Dacă îi plac fetele nu prea ai ce să faci. În cazul ăsta trebuie să o uiți.
Oricum fete mai sunt.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu ii spui ca-ti place de ea?
Poate "toata lumea" vorbeste prostii si habar nu au, adavrul.

| Lioana a răspuns:

Nu te lua dupa bârfe! De multe ori sunt doar răutăți lansate de cineva invidios. Vorbeste cu fata daca iti place si afla singur de la sursă care îți sunt șansele.

| Alex13i1i3 explică (pentru Lioana):

Dacă nu e lesby am sanse mari, nu ca ma laud dar pe mine mă plac o grămadă de fete(jur) dar eu am ochi doar pentru ea...si ai dreptate sa stii, nu o sa ma iau dupa bârfe, adică eu am fost facut homosexual pentru ca nu am vrut sa fiu cu nicio fata care ma place + că am față de fată si ma doare ca lumea ma judecă pentru ceva ce nu sunt si nu o sa fiu niciodată...mda.