| MihaiRosu1998 a întrebat:

Un baiat mi-a cerut sa-i fiu coleg de apartament, ce inseamna asta? Sa stau cu el sa nu fie singur? Sau sa platesc jumatate din pretul lunar pe apartament?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa impartiti cheltuielile. Ce e greu de inteles?

| RAY a răspuns:

Vrea sa te violeze sau poate e vreun alien care vrea sa te rapeasca sau vreun criminal in serie, cine stie sau poate vrea sa imparta datorile cu tine poate si iubitele

| Violleta2022 a răspuns:

Sa stai cu el sa nu fie singur si evident sa-ti platesti jumatatea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era greu sa il intrebi cand ti a propus?

| HadesSs a răspuns:

Amandoua happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica impartiti chiria si cheltuielile. Dormiti in camere diferite, dar folositi acceasi bucatarie, aceeasi toaleta, acelasi dus, aceeasi chiuveta.

| MadalinG99 a răspuns:

Sunteti amandoi baieti deci e clar ca trebuie sa platesti jumatatea, daca erai fata era discutabil happy

| Atfas a răspuns:

Eu as alege a 2-a varianta.