| ROZzMania a întrebat:

Un caine de companie mic(buldog francez) are nevoie de plimbari zilnic? Nu poate sa fie dresat sa faca pe un covoras special? Desigur nu va fi inchis in casa va iesi pe afara o data la 2 zile. Dau fundita unui posesor de animale.

Răspuns Câştigător
| Athat_Deea_Sh_1997 a răspuns:

Pai eu cred ca orice caine are nevoie de o plimbare cand si cand.dar el sta foarte bine si intr-un apartament. Lor le place sa stea langa stapan si sa-i insoteasca pretutindeni, iar de dresaj ...aceasta rasa de catei este inteligenta si pricepe cu usurinta ce i se cere! Sper ca te-am ajutat funda!