| x_7728 a întrebat:

Un film la care ati plans? >:dbig grin

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, a fost asa:A walk to remember,
sweet november,
cruel intentions,
the pianist,
love story,
titanic...

23 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Virgin Snow, Preety Woman, Notte Prima Degli Esami-Oggi, Return to me, etc.

Au fost destule. Sunt o fire sensibila si ma emotionez usor.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

The blind side - chiar e emoţionant

| Libelle a răspuns:

Intru si eu in randul celor care au plans la ``TITANIC``:p

| JustMe a răspuns:

Eu si Marleylaughing E singurul film la care am plans. Stiu ca suna ciudat, dar eram intr-o stare naspa atunci si eu am un catel care seamana mult la comportament cu Marley si m-a facut sa ma gandesc ca moare catelul meucrying
In general nu plang la filmeoh go on Mai ales daca moare un om, ma gandesc e doar un filmoh go on Dar sunt mai sensibila la animale.

| AliceHappyGirl a răspuns:

"Titanic". Este singurul film la care am plans vreodata :d

| Bianca_3626 a răspuns:

Titanicsadam plans foarte mult
si lovely bone foarte trist

| andrei a răspuns:

Ooof exista cateva...
Pe aripile vantului...
Scary movi( e mai fain cum scriu eu) am palsns de bucurie
si imi era un film cu un un tata care a murti si ai apoi a fost reincarnat in trup de catel si a mers pana acas la baetelul lui si a avut grija de el apoi a mers la mormantul lui sa arate cine estesad
In special filme cu animale...

Bafta!

| kidu_6779 a răspuns:

Probabil Titanic va ramane intotdeauna pe primul loc insa de curand am vazut un film care m-a impresionat profund -->Precious: Based on the Novel Push by Sapphire.
Filmul descrie suferinta unei adolescente de 16 ani cu probleme pe care unii dintre noi nici nu le-am visa. Povestea este intr-adevar cutremuratoare si cred ca "ar misca pana si un cub de gheata".
Eu nu am rezistat...am plans in hohote.:-P
http://www.cinemarx.ro/......65345.html

| AidaAmaranta a răspuns:

Buna!
titanic pe la sfarsit.

| StilSanatos a răspuns:

Love story, am plans si cand am vazut filmul si cand am citit cartea, u?

| kindy => andra a răspuns:

Tiatanic de la inceput pana la sfarsit deoarece stiam cum se va terminaaacrying((

| yo4ever a răspuns:

Titanic...este unicul film la care am plans

| iFollowRivers a răspuns:

Love story! e superb

| :X:X a răspuns:

Prima data la titanic apoi la flicka 2 crying

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Titanic, Viata surorii mele...cu fata care avea cancer si hakiko a dog story, nu mai stiu sigur daca hakiko il chema dar am plans mult la acel film.

| Aliiiin a răspuns:

Titanic

| bebitza_3258 a răspuns:

I walk to remember. e singurul big grin

| Adddddddddda :-x a răspuns:

A walk to remember e cel mai fain film pe care l`am vazut. si pot plange acolo si inca cat :-s vizionare placutabatting eyelashes ti`l recomand smug :-x

| mara_8999 a răspuns:

If only e singurul film la care am plans. M-a impresionat cat de mult te poti sacrifica pentru persoana iubita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Titanic". Cred ca l-am vazut de vrea 3 ori, insa de fiecare data am planssad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uni au plans altii nu au plans depinde cum se simte omu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pai o sa incep cu a walk to remeber, if only, marley and me, seven pounds...etc etc plus. unul din 2010 keits; x! superb!

| letitblue a răspuns:

A walk to remember sigh
cand i-a spus fata ca are cancer, si el a spus de ce nu mi-ai spsu pana acum "mie", si ea a spus "in special tu!" sigh
a fost asa dragut happy
big grin