| Aenoenienanonim a întrebat:

Un loc de pe mana, atunci cand trebuie facut un tatuaj, trebuie ras obligatoriu?

6 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu neapărat. Eu mă mai uit pe la Miami Ink sau LA Ink şi bărbaţii nu prea sunt raşi când îşi fac tatuajele.

| RoXyRaLu a răspuns:

Depinde de densitatea tatuajului si sensibilitatea locului.Daca locul ales este putin mai jos de umar,nu neaparat,fiindca este o zona nu prea sensibila(muschiul),si nu exista prea mult par in acea zona. Daca este mai jos de vene, si mai sus de inceputul palmei, da. Locul este al-3-lea cel mai greu de tatuat loc, dupa gat, si binenteles burta.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Da happy altfel tatuajul va fi mai dureros...adica gandeste un pic la faptul ca acul de la stiloul acel iti intra pana in epiderma ceea ce inseamna ca trece de radacina firelor de par fapt care te va durea deoarece ele se vor smulge atunci cand iti vei face tatuajul daca nu te razibig grin! funda?

| PetreConstanta a răspuns:

Mai bine nu te tatua O sa ramai cu sem Esti cumva papuas

| perfusion a răspuns:

întreabă-l pe cel la care faci tatuajul, el ştie cum poate să îl facă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Altfel nu are cum să facă tatuajul bine.