| oAnna a întrebat:

Un om traia la etajul 7 la un bloc. Cand ploua si cand era cineva cu el acesta urca cu liftul pana la etajul 7 iar cand nu ploua si cand nu era nimeni cu el acesta mergea pana la etajul 6 cu liftul dupa care o lua pe scari la etajul 7. De ce? funda:X 4 the best

Răspuns Câştigător
| Mirabela_6911 a răspuns:

Pai pentru ca era pitic. iar atunci cand era cu cineva apasa persoana respectiva pe butonul 7. Dar cand nu era nimeni, ajungea doar pana la butonul de " 6" si apoi urca pe scari`:d

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru ca ii placea sa mearga pe scarilaughing
Ei, scum serios, cred ca din cauza singuratati...
Imi trimiti si mei te rog un mesaj privat cu raspunsul corectbatting eyelashes sunt f curioasa care este acelahappy

| NewSummer2013 a răspuns:

Eu cred ca tipul acela era vr-un bosorog din acela care tot agata pustoaicelaughing

cand plua afara le agata si le chema la el in masina. Apoi ca sa nu le auda nimeni tipand la urca cu liftul pana la el acas' laughing

Iar cand nu ploua urca cu liftul pana la 6, iar de acolo o lua pe scari, ca poate doar doar eu mai pica vr-una-n plasa. laughing

acum pe bune! Asa-s mosii din ziua de azi!

Of, of...

laughing

| amanda33 a răspuns:

Probabil avea un vecin la 5 care arunca cu apa pe scari si ii era frica sa nu alunece. poate e obez si vrea sa faca putina miscara sau daca era cu cineva poate acel cineva era bolnav de inima si nu vroia sa il chinuie pe scari

| Hottie a răspuns:

Pai eu zic ca aia cu ploaia nu are rost si ca atunci cand era cineva cu el il ridica si ajungea sa apese la etajul 7, iar cand era singur nu ajungea dacat pana la 6.

| Mirabela_6911 a răspuns:

Mersi pentru fundita:X:Xlove struck

| zuzuelvirik a răspuns:

Pai daca era singur si nu ploua vroia sa auda un zgomot adica cel al pasilor pe scari straight face cand ploua sau era cu cineva, dizcuta straight face raspuns idiot, dar...