| ioana181 a întrebat:

Un prieten adevarat sau un grup de prieteni de gasca? Eu aleg grupul. Voi?

Răspuns Câştigător
| yoannah a răspuns:

Ambele:X
n-as putea trai fara unprieten adevarat... dar nici fara o gasca cu care sa ies in oras... etchappy

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Prefer un prieten adevarat.

| cioko19 a răspuns:

Un prieten adevarat, mereu alaturi de tinehappy.

| daniDeeDee a răspuns:

Un prieten adevarat.
Sa fie la bine si la greu langa tine.

| marsy a răspuns:

Un prieten in primul rind. cu el poti sa iesi orikind, oriunde, te poate ajuta mereu, te intelege, te pretuieste, sh ramane pe viata. dar gashka. azi vine. miine pleaca

| Cryssy a răspuns:

Un prieten adevarat.
Pentru ca se gasesc foarte greu prietenii adevarati...Si atunci cand gasim acea persoana care sa merite increderea noastra.trebuie sa stim sa o pastram alaturi de noi...

| Cryssy a răspuns:

Nu conteaza cati prieteni ai, conteaza daca iti sunt prieteni adevarati sau nu...

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Un prieten adevarat!

| Betty18 a răspuns:

Eu aleg tot grupul pentru ca un prieten adevarat nu gasesti decat unul la un milion...si oricum eu nu am incredere in nimenilaughinggarantat aleg grupul

succes

| Brotacelu a răspuns:

Unul adevarat, care se trezeste si la 3 noaptea sa vina sa te ajute daca il chemi.

| ralucaralu a răspuns:

Prefer de 1000 de ori un prieten adevarat...sa ai cui sa ii povestesti ce ti se intampla sa stie tot despre tine si sa te ajute mereu la nevoie...eu nu stiu ce as face fara o prietena ca a mea...gasca.unii vor ceva, altii altceva...si nu sunt mereu dispusi sa te ajute

| viki a răspuns:

Unul singur!

| den a răspuns:

Un prieten adevarat.

| g_7133 a răspuns:

Un prieten adevarat pentru ca va fi mereu langa mine si la bine si la rau si stiu ca nu face asta doar ca sa obtina ceva. insa prietenii de gasca, dupa parerea mea, sunt alaturi de tine pentru ca stiu ca te simti dator fata de ei si ii vei ajuta happy. Oricum sunt buni si prietenii de gasca, mai ales atunci cand e vorba de distractie.

| Mihaic93 a răspuns:

Best friend!

| danyyyel a răspuns:

Un prieten adevarat ii mai bine decat o hoaita de analfabetibig grin

| DontAsK a răspuns:

Ce e prea mult, strica.Deci,unul.

| mihaelanikol a răspuns:

Am avut si eu mai multe grupuri de prieteni de gasca, dar am ramas doar cu o prietene mai buna....nu am ales eu, ci asa s-a intamplat...

| daghy14 a răspuns:

Eu prietenul adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleg un prieten adevărat care să aibă o gască de prieteni. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potzi sa ai catzi prieteni vrei dar numai in unul poti sa ai incredere...eu asa consider

| gaby_9748 a răspuns:

Un prieten adevarat:devil(daca il gasesti...). Sunt specimene foarte rarehee hee.