| Myu a întrebat:

Un prieten de`al meu are o problema cu telefonul ( nokia n73). Nu ii se mai deschide... el crede ca nu mai porneste deoarece nu mai are soft sau e stricat systemu lui de operare ( dupa el tot trebuie` sa aiba un fel de save mode sau ceva sa se deschida thinking ). Ce ar putea sa faca?
Mentionez ca inca nu vrea sa il duca la reparat.

2 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Daca nu vrea atunci sa-l arunce si sa-si ia altul. Si eu am avut unu si parca tot asa i s-a stricat sistemu sau ceva si cand m-am dus sa-l iau de la reparat mi s-a spus ca nu-i mai pot face nimic.
Cea mai buna solutie asta e. nu vrea, treaba lui. ALTU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare am patit si eu la fel acum cateva minute, a rezolvat cineva ceva in afara d service? mentionez ca nu am posibilitatea sa ajung la un service