| Cariba1929202 a întrebat:

Un prieten foarte bun a zis ca daca il cred in stare sa vina pe la mine si i-am spus că nu.A venit, am facut poze si am stat in pat, ne am luat în brațe. Iar la un moment dat m-a pupat (nu sărutat) si m-am simtit prost pentru ca eu am iubit.A plecat si eu i-am spus prin mesaj că vreau sa fim doar prieteni nu mai mult.După a arătat pozele facute iubitului meu si i am explicat tot înafară de partea cu pupicul acela.I am spus sa șteargă pozele pentru ca le-a arătat si unui coleg de al lui si a zis ca daca vrea el le si listează pe net. Se lauda de parca am fi facut ceva la mine acasă. Iubitul meu e nervos pe el si eu la fel.Nu stiu cum sa fac sa sterg pozele din telefonul lui.Am contul lui de insta. Vreau pozele alea sterse.Ii stiu parola la telefon si ne întâlnim la scoala.Nu a zis nimic de acel pupic cred...el ma place si vrea sa ma despartă de prietenul meu. A spus ca iubitul meu i-a trimis niste poze cu mine dar cand l am întrebat dacă le are a spus că nu.Și prietenul meu a zis ca nu a trimis nimic si ca se uita la poze cu mine iar ala a venit in spatele lui si le-a vazut.Cum pot sa le sterg.Problema nu sunt pozele pentru ca eram unu lângă altul atat tot. Problema este el pentru ca nu vreau sa afle nimeni ca a fost pe la mine si se tot lauda cu asta.O sa ne întâlnim peste ceva timp si poate reușesc să pun mâna pe telefonul lui.Cand i-am zis sa șteargă pozele a spus că face ce vrea.

1 răspuns:
| MPersephone a răspuns:

Daca nu vrei sa afle nimeni, de ce faci prostia? Tu esti vinovata.