| anonim_4396 a întrebat:

Un program de aflat parolele la facebook:

http://www.2shared.com/file/xJsXrHpu/FacebookHack2012.ht ml

Nu merge intotdeauna.

7 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

Nu luati nimica de acolo este un scamer care incearca sa va fure conturile de facebook!

| kestor a răspuns (pentru LowWw):

Si ce sa fac eu cu al tau cont de facebook? rolling on the floor tu gandesti putin inainte sa scrii? si sa mi zici parola ta de la facebook nu as avea ce face cu ea. Sunt sigur ca esti neinteresant.

| LowWw a răspuns:

Nu stiam ca manelistii in varianta hip-hop stiu sa scrie da nah.
oricum sunt mai interesant decat tine...

| kestor a răspuns (pentru LowWw):

Mai baiatule, tu nu stii daca merge un dvd in casetofon? esti pr.ost gramada, pune mana si invata ca eu sunt in alta ligawinking
Te pupa jan!

| LowWw a răspuns (pentru kestor):

Jenelu, tata, nu ma pricep la casetofoana, nu au nici o legatura cu liga mea "CALCULATORUL"

| kestor a răspuns (pentru LowWw):

Nu e logic? in casetofon bagi casetelaughing nu cd uri si dvd uri. :*

| LowWw a răspuns (pentru kestor):

Aaa scuze am uitata ca astia cu manelele nu au bani numa de casete... si au numa dacii si cocii!
Scuza-ma!