| LittleMofo a întrebat:

Un site de incredere de unde as putea downloada aplicatii pentru telefon/tableta?

3 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Google play daca ai android. tot ce-ti trebuie e internet pe telefon. e cel mai sigur site

| Vlad9800 a răspuns:

Pai...ai putea inceerca din googleplay (daca ai android) sau appstore(daca ai iphone/ios).La android ai nevoie de un cont google adica acel cont pe care il utilizezi si pe youtube.La ios vei avea nevoie de un cont Apple care il vei putea face la intrarea in appstore (desigur conectat la wifi sau net de pe cartela). In cazul in care ai android iti voi da un site de unde vei putea sa iti alegi marca telefonului/tabletei si vei descarca jocuri...la ios nu merge sa iei jocuri de pe pc si sa le bagi in telefon.site-ul este http://www.mobiles24.com/ iti creezi cont si gata. Funda? :D

| NirvanaGrrr a răspuns:

Google Pay sau Apple Store