| creata200 a întrebat:

Un site distribuie tot felul de linkuri in numele meu pe facebook(nu eu le distribui. am intrat odata pe ala si de atunci se tot distribuie tot felul de imagini) ..cum pot sa fac sa nu mai distribuie? va rogpuppy dog eyes

1 răspuns:
| Darki a răspuns:

Ii un virus. Ori l-ai luat ca ti-a dat cineva link-ul pe chat, ori ai vazut in newsfeed si ai dat click acolo. In primul rand schimba parola de la cont. Dupa dezinstaleaza browser-ul, daca ai antivirus scaneaza, daca nu ai inainte sa dezinstalezi browser-ul ia-ti unul. Dupa scanezi, instalezi din nou browser-ul si asa o sa dispara "virusul", iar alta data nu mai da click pe toate prostiile ce le vezi/le primesti. Numai bine! happy