| SomeBody12425356 a întrebat:

Una pentru fete:
Ce parere aveti despre baietii cu cercei?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mie mi se par draguti, adica depinde si cati au, acolo 1 -2 merg, dar mai multi deja e prea aiurea.

| alinutzaaa a răspuns:

Mie mi se par puierili!

| andreea_5293 a răspuns:

Bleaaaah

| BaLoNaSh12 a răspuns:

Cercel in ureche? raised eyebrows nu prea stiu. mie una nu imi place asa mult.
mie imi plac foartee multt baietii cu pierce, mai ales in limba. love strucklove struck
dar asta e doar parerea mea. >:d

| Panda a răspuns:

Mie imi plac. Se vede frumos si mai ales daca te asortezi cu cercelu e super bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac doar cei care au cercei in spranceana restul...mi se par cam gaylaughing.