| ioana3432B a întrebat:

Unchiul meu face 53 pe 28 august și vreau să îi iau un cadou, dar ceva util să îl folosească. Problema este că eu nu prea știu ce să îi iau. Dacă aveți idei de ceva...

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Are masina? Sta la casa cu gradina? Vezi cam ce ii lipseste. La varsta aia cel mai probabil nu o sa il incinte o haina sau un parfum, dar posibil sa aprecieze o sticla de ceva bun (whisky sau coniac), eventual o scula utila (foarfece de tuns tufisuri electric, ceva de genul).

| ioana3432B explică (pentru GabiDumitrescu):

S-au mutat la țară acum câțiva ani, încă au casa în construcții, îi plac lucrurile utile și pe care le poate folosi, doar că eu nu prea mă pricep la lucrurile astea. A trăit toată viața lui la oraș dar și-a dorit mereu să locuiască la țară, poate ceva util pentru viața la țară dar nu știu ce.

| Ana1687 a răspuns:

O camasa sau un parfum