| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Unde as putea sa imi țin ziua de naștere? O sa implinesc 14 ani si mi se pare o vârsta importantă.

7 răspunsuri:
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Eu iti recomand Hanu' Berarilor. *http://www.hanuberarilor.ro* Eu acolo am fost cand am implinit 14 ani, alaturi de familie*trebuie facuta rezervare inainte deoarece e full mereu, cel putin seara*. Mancarea a fost foarte buna, au existat "momente artistice", am ramas placut impresionat. Asta iti recomand daca vrei o seara speciala, un moment de care iti vei aminti. La pizzerie sau la McDonalds poti merge oricand!

| AlexandruVlad432 a răspuns (pentru AlexandruVlad432):

Voiam sa scriu CARU CU BERE. Mereu le confund pe astea laughing SI la Han am fost dar nu mi-a placut.

| PonciK3214 a răspuns:

La pitarie, macdolnals

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ai putea sa tio serbezi la un restaurant sau poate chiar la tine acasa!
O seara buna!

| NikolasXD a răspuns:

Cum e sa ai 22 de ani?

| AnKa76 a răspuns:

E dragut ca iti faci aceste idei.Mai am 4 luni si implinesc si eu. Daca as fi in locul tau as merge cu amicii mei cei mai buni la film sau la cofetarie, undeva unde sa va simtiti bine cutotii. De fapt ar trebui sa mergeti in locul vostru preferat si sa impartasiti niste amintiri frumoase impreuna.
Sper ca te-am ajutat!

| ginapop a răspuns:

Du-te cu cativa prieteni la o cafenea sau cheama-i la tine acasa. Asteapta 18 ani pentru o petrecere mai mare.