| partygirlcool a întrebat:

Unde ati gasit ouale de pasti la lady popular?

Răspuns Câştigător
| NightQueen_3013 a răspuns:

Am dat de multe ori click sus unde scrie "Oras". Bafta!winking

3 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu mi-a aparut langa garderoba... Apropo tu ai cont in engleza? Daca da, spune-mi cum o cheama pe domnisoara ta... daca vrei, desigur.pa pa

| Thatsnotmyname a răspuns:

Păi. eu am găsit cele mai multe la Domnișoara mea, dar se pot găsi și la Mall, în oraș, la piață, etc. Trebuie să dai refresh-uri și le poți găsi chiar și de mai multe ori pe aceeași pagină, însă trebuie să fii atentă, sunt mici și roșii!
Mult succes și Sărbători Pascale fericite! (:

| Thatsnotmyname a răspuns:

Păi. eu am găsit cele mai multe la Domnișoara mea, dar se pot găsi și la Mall, în oraș, la piață, etc. Trebuie să dai refresh-uri și le poți găsi chiar și de mai multe ori pe aceeași pagină, însă trebuie să fii atentă, sunt mici și roșii!