| CaLmAnT a întrebat:

Unde ati vrea sa calatoriti?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

As face inconjurul lumii, daca as avea posibilitate. Ador calatoriile, plus fiecare tara are ceva frumos, special, deosebit. Dar prima pe lista ar fi Spania.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai multe tari
-anglia
-franta
-china sau japonia
-africa
-viena
si cam atathappy nici sa fac inconjuru lumii nu mi-ar displacealaughing

| Psihiatra a răspuns:

Peste tot.asi vrea sa vizitez toate capitalele din Europa, sa vizitez orasele importante din America, si triburile mari din Africa, cat si orasele mai frumoase din Asia.

| Elena1234456 a răspuns:

In Franta happy. Este o tara superba din cate am auzit si citit.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
As vrea sa calatoresc prin toata Europa.
Mai mult imi doresc sa ajung in Londra, Portugalia si America.
Absolut superbhappy

Bafta si o dupa-amiaza placutahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Ana a răspuns:

In tara la munte sau in Germania

| Anileda a răspuns:

Chiar nu stiu!
As vrea un loc linistit, departe de toti, si unde as putea sa fac tot ce vreau!

| EvangelineDS a răspuns:

Ierusalim viflaim [isus] china[marele zid chinezesc] jungla amazionana pls funda?

| MikeAlexis a răspuns:

Inapoi in timp in jurul anilor 1930 in New York, si sa raman acolo

| ancaa_1330 a răspuns:

As vrea sa ajung in Egipt ma pasioneaza " MAXIM" si sper sa ajung candva acolo; x

| clara1122 a răspuns:

Peste tot.Sa fac inconjurul pamantului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viena. Sper să am posibilitatea cât de curând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe ţări ca: Irlanda, Şcoţia, Elveţia, Anglia, Canada sau Japonia happy. Dar în Irlanda în primul rând!