| ciupy a întrebat:

Unde exista anticariate de carti? dati-mi exemple pentru internet... anticariate online vreau eu sa zic

8 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Eu imi cumpar cartile de pe http://www.okazii.ro/
Acolo o sa gasesti multe anticariate online. Chiar ai de unde sa-ti alegi.

Laur
| Laur a răspuns:

Majotitatea librariilor online au si carti mai vechi, nu doar editii recente, unul pe care il pot recomanda cu incredere e librarie.net. Cauti o carte anume?

| endofstory a răspuns:

Http://www.anticariatultau.ro/
sper sa-ti fie de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O site cu carti ieftine ar fi asta Anticariat Sophia. Preturi foarte mici. Toate cartile sunt in stoc!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va pot recomanda cu incredere http://www.carti-online.com

Am comandat de la ei cateva carti din colectia Nautilus de la Nemira, au ajuns foarte repede si in conditie impecabila. Au un catalog destul de cuprinzator, si in afara de cartile de beletristica, romane si volume de poezii, au si titluri deosebite - editii princeps sau carti foarte vechi.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va pot recomanda cu incredere http://www.carti-online.com

Am comandat de la ei cateva carti din colectia Nautilus de la Nemira, au ajuns foarte repede si in conditie impecabila. Au un catalog destul de cuprinzator, si in afara de cartile de beletristica, romane si volume de poezii, au si titluri deosebite - editii princeps sau carti foarte vechi.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://anticariatultau.ro rullz :)
luna asta au reduceri de 50%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coltul colectionarului
Librarie.net
Karte.ro
Kafka anticariat