| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc costum de sirena.

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Se confectioneaza.La magazin in alte tari, ca la noi nu gasesti. Dar se confectioneaza poti sa dai comanda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti incerca sa te multumesti cu ce vezi aici costume de carnaval pentru copii si adulti ( se subintelege ca putem sa facem costumul pe orice dimensiune ) sau daca nu mai vrei sirena ne poti contacta sa iti facem ce costum vrei tu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti incerca sa te multumesti cu ce vezi aici: http://costumdeinchiriat.ro/shoppages/costumecopii.Mica_sirena.php ( se subintelege ca putem sa facem costumul pe orice dimensiune ) sau daca nu mai vrei sirena ne poti contacta sa iti facem ce costum vrei tu!