| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Unde gasesc imaginile alea mici si separate care impreuna formeaza o singura imagine de pe facebook? sunt acolo sub nume si informatii despre u (oras, varsta etc) Fundaa:*

Răspuns Câştigător
| dkidda a răspuns:

Http://www.fbanners.com/ eu de aici le'am luat :) sper ca te'am ajutat!

1 răspuns:
| ღClauuღ a răspuns:

Dai la Profil Customizer si alege de acolo ce model vrei.(Profil Customizer este unde sunt jocurile) sper sa te fi ajutat.Bafta!:* apropo fundita?puppy dog eyessmug