| pufoletedebomboana a întrebat:

Unde gasesc in pitesti extensii ( din obor ) din acela cr nu sunt naturale. Funidta :X

Răspuns Câştigător
| Krisha a răspuns:

Cum cobori scarile de la zinca faci la dreapta mergi doi metri in spre statia de 19 si prima la staanga de la scari e o straduta. Pe partea dreapta sunt niste magazine. Eventual ca sa gasesti le iei la rand. E un magazin numai de gablonturi, machiaje, extensii, tot ce vrei. Sper sa gasesti. Daca mai ai vreo intrebare dai mesaj pe privat