| Neluuu a întrebat:

Unde gasesc rechizite mai ieftine dintre marile magazine. Specific, eu sant din Sibiu

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Du-te la Metro, Real, Kaufland, Plus..., poți încerca la "Sory" pe str G. Coșbuc ( e magazinul studenților, s-ar putea să găsești), ori la Onyx, pe Bd Victoriei...

| lacrima15 a răspuns:

Daca ai kaufland happy suint foarte foarte ieftine! Acuma au aparut rechizite noi happy

| ticataca a răspuns:

De ce nu incerci sa vezi si ofertele online? Ii faci o lista si cand mergi in magazine poti macar sa compari. Sau, mai simplu, comanzi online daca este mai ieftin. Succes. Uite aici cateva idei bune: http://www.bookuria.info/......e-scolare/