| Panda a întrebat:

Unde gasesc si eu un program pentru a putea vedea arhiva din alte calculatoaresad?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai fratilor... odata ce nu exista cum poala mea mi-a aspart cineva parola acum o luna? Interesant daca e asa cum spuneti voi ca mi-a schimbat parola Pfff mai lasa-ma nu avea de unde sa stie raspunsurile la cele 2 intrebari secrete mai lasa-ma cu vorbele de genul '' NU SE POATE '' in ziua de azi cu tehnologia asta si cu putin cap totul e posibil normal nu o sa gasesti pe net dar... CREDEMA E POSIBIL