| andina a întrebat:

Unde ma pot angaja ca distribuitor de pliante? as vrea sa imi spuna cineva concret un numar de telefon sau o adresa de mail sigura.Cineva care stie sigur ca e ok adresa respectiva.Am aproape 16 ani.

Răspuns Câştigător
| Yly a răspuns:

Hmm.pai eu zic sa cauti pe internet.depinde si de zona de unde esti.sau ar trebui sa intrebi la magazinele astea mari gen Selgros, Bila sau Orange.etc.eu am gasit ceva pe internet si am distribuit pliante la o farmacie.
Se gaseste mai greu, dar daca cauti o sa gasesti.succeshappy

8 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Nimeni nu prea mai angajeaza acum... Dar incearca!
Patronii din Romania sunt niste nesimtiti ( o mare mare parte dintre ei.) si multi profita de elevi!
Mergi cu cineva mai mare daca e sa te angajezi!
Succes!
O zi buna!
Daniel.

| Bianca_4346 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu... dar m-am convins ca magarii astia de patroni din bz nu angajeaza ...acum am renuntat...

| redbull a răspuns:

Intreaba la magazine in special supermarket-uri, dar sincer nu ii chiar o meserie asa de sezon, si eu am lucrat ca distribuitor si frate crede-ma k avem in fiecare zi kg de hartii in spate sa impart prin oras sau sa merg prin cartiere sa le bag in poste, daca nu se plateste calumea de tot nu are rost eu faceam la 100 de pliante 1 leu si 50 de bani, asa nu se merita aveam si eu tot 16 si eram incantat, prima mea slujba, bani mei, dar dupa 2 saptamani am renuntzat plecam de acasa la 9 dim si ajungeam seara la 9 -10 pana ma scapam de ele. Da merita sa te angajezi daca primesti cel putin 2, 50 -3 lei la 100 de pliante altfel nu are rost, is ele hartii dar is grele mai ales ca tu esti fata. Succes in gasirea unu loc bunwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand implineste 16 ani intreaba la magazine mariwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt disperat in cautarea acestui job, nu cred ca o sa gaseesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu straight face si eu vreau sa impar pliatente dar nu stiu unde un coleg mi-a dat o sugestie si am sa incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino la mine bona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu 16ani is din oradea si si eu vreau ceva meserie ca ***...straight face daca ma puteti ajuta dati add petrika_yo2010 va astept urgent!