| andina a întrebat:

Unde ma pot angaja ca distribuitor de pliante? Imi poate spune cineva un numar de telefon, o adresa de mai, ceva concret? Am aproape 16 ani.

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Vezi ca a aparut in ziar ceva de genu`.

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Incearca pe la supermarketuri, Orange, VDF, Romtelecom, Praktiker, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai util ar fi sa spui si in ce oras locuiesti sa in care doresti sa lucrezi! pentru ca sunt agentii care se ocupa express cu asa ceva in fiecare oras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te si u pe googlehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta in google ara promotion daca stai in bucuresti sau daca ai noroc sa aiba sediu si in orasul tau.eu am lucrat la ei sunt de treaba