| anonim_4396 a întrebat:

Unde mergeti in vacanta astabig grin? Unde va place mai mult la mare, la munte sau in strainatate.big grin

16 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Munte, mereu am ales muntele. Planuiesc sa fac un tur al romaniei, mare, munte, sighisoara, banat, ardeal, moldova.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am vacanta din pacate. Imi place la munte dar din pacate locuiesc la mare in " strainatate".

| kh1ss a răspuns:

In strainatate.

| d33a a răspuns:

La mare si la munte love struck

| DMV a răspuns:

Nu conteaza unde esti. Poti fi in Dubai la Burj Al Arab daca de la balconul penthouse-ului tau se aud injuraturile muncitorilor si scrasnelile utilajelor grele.
Conteaza cu cine esti si cum te simti.

Ca si raspuns direct, planuiesc pentru sfarsitul verii o calatorie pe la bulgari, turci, pe dupa Marea Negra si inapoi la nord in Bucuresti. Si imi place si la munte si la mare.

| urbanghost a răspuns:

Litoralul e baza :X... Costinesti

| Lorenyk a răspuns:

LA MARE! daca as putea, mi-as petrece toata vacanta pe litoral! nu conteaza, in romania, in strainatate, sa fie mare, soare si valuri! Si companie placuta!

| iuliana21 a răspuns:

A primit prietenul meu cadou de la patron 2 bilete pe un vas de croaziera de 5 stele... o sa mergem p vas.nu stiu daca o sa imi placa dar ma riscbig grin

| aby a răspuns:

Eu prefer marea.Imi place sa stau toata ziua intinsa la plaja, sa mai fac si baie din cand dar nici strainatatea nu este de dat la o parte smug

| andreea89 a răspuns:

Evident ca in strainatate, dar daca n-am posibilitate sa plec, atunci aleg marea.imi plac locurile aglomerate, pline de oameni, turisi care stiu sa se distreze.si in perioada asta, marea este cel mai potrivit loc de vacanta pentru mine

| Andreea.:) a răspuns:

Eu prefer sa imi petrec vacantele in strainatate... mie mi se poare mai interesant pentru vizitezi locuri noi, cunosti traditii, obiceiuri de acolo...eu vara asta am mers in... turcia... si nu imi pare rau... chiar daca nu prea ai ce vizita oamenii de acolo sunt foarte draguti ( exceptand unii romani si rusii )...

| redbull a răspuns:

Toate sunt locuri de vizitat, eu prefer marea, dar orice oerta primesc nu o refuz chiar daca ii la munte sau in alte locuri. Desigur oricand ii bine venita si o oferta catre tari straine big grin...winking

| VaneS.sA a răspuns:

Poi si la munte si la mare big grin Pentru la anul am planuri mari big grin

| Stefff a răspuns:

Prefer muntele..desi anul acesta o sa merg la marestraight face...si s-ar putea sa fac o tura de 3-4 zile peste Transfagarasan`.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie cel mai mult imi place la mare happybig grin:X