| sebixoxo a întrebat:

Unde plecati in vara asta si de ce?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Grecia,am mai fost acum cativa ani acolo, iar plaja este superba
De ce? Pentru ca e vara, e cald, toata lumea simte nevoia sa scape de aglomeratia oraselor si sa se relaxeze o saptamana la mare/munte, dupa preferinta. Tu unde calatoresti vara asta? ^_^

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

La mare, pentru ca n-am mai fost pana acum.

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu stiu, ma mai gandesc!oh go on Poate la mare.de ce? nu am mai fost de 2 aniwinking

Răspuns utilizator avertizat
| IubithaThaa a răspuns:

Italia -Roma, pentru ca e vara si imi place foarte mult sa merg la mare acolo, mai ales in parcuri de distractii gen Parco acquatico

| simanapeace a răspuns:

La mare si la munte.