| Happy33 a întrebat:

Unde pot gasi in Bucuresti oja? Nu vreau comentarii de genul:la magazin, peste tot sau rautacioase. As vrea sa scrie-ti clar unde as putea gasi:la mallul..., etajul x la magazinul (nume). Nu trebuie sa fie neaparat la mall ci oriunde. Daca stiti sa imi zice-ti alte magazine gen Carefour sau altele si sa imi spuneti si pretul lor. Nu vreau foarte scumpe si nici ieftine, gen vreo 5 lei oja.

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

1. Magazin Pink Nails Cocor - Bucuresti:

Adresa: Bd. I.C. Bratianu, nr. 29-33, sector 3, Bucuresti (complex comercial Cocor etaj 3)

Program: Luni - Sambata: 10:00 - 18:00

Duminica: 10:00 - 17:00

Telefon : 0742.907.277