| Unearth a întrebat:

Unde pot gasi incaltaminte numar mare, mai exact 53? Am 18 ani si am probleme foarte mari in a gasi incaltaminte...Mi-ar trebui o pereche de slapi, marimea 52 sau chiar 53. Unde pot gasi?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca poti gasi in Romania. Sotul meu poarta 48 si isi gaseste foarte rar incaltaminte in Romania, iar atunci este de proasta calitate. In Bucuresti, exista niste magazine (noi mergem intr-unul in zona Foisorului de Foc), la intersectia strazii Popa Nan cu Pache Protopopescu, dar au incaltaminte foarte putina si nu prea buna. De cativa ani, am incercat de fiecare data sa-i luam incaltamanite din SUA, de pe acest site: www.shoebuy.com

| Mariaaa234 a răspuns:

Poti sa-ti faci doar pe comanda