| Gavril11 a întrebat:

Unde pot gasi spray pentru graffity in Iasi?

2 răspunsuri:
| why1so1serious a răspuns:

Buna ziua
banuiesc din cate vad bine ca doresti spray pentru graffiti in Iasi
Ei bine eu am gasit solutia geniala pentru acest lucru
Pornesti de pe Strada Lupului apoi faci stanga pana ajungi pe Strada Victoriei dupa aceea te duci pe Strada Castanului si acolo este o vrajitoare de circa 5-10 cm grosime acolo intrebi de Muntele Everest ea iti va raspunde ca nu stie dar tu ii spui ca te-am trimis eu demolatoruldeP! zd3 si imediat iti va spune locatia magazinului de spray de graffiti din Republica Moldova
Sper ca te-am ajutat!
Funda? plsss