| AlexAndrei99 a întrebat:

Unde pot gasi stickere pentru tricouri in Bucuresti?

Nu vreau cu desene, vreau doar numere si cifre cu diferite marimi. Multumesc mult.

PS. >- Daca nu se gaseste asa ceva in comert, macar puteti sa imi spuneti un magazin care se ocupa cu personalizarea tricourilor? (Bucuresti, sector 2)

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Stai in Bucuresti, trebuie sa fie neaparat magazinul la 200 m de tine?
Poti sa iei de pe un site online, probabil e si gratuit transportul.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Magazin online*

| AlexAndrei99 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am căutat si nu am găsit. Imi poți da tu un site?
Si nu, nu trebuie sa fie la 200m de mine, am întrebat unde in sectorul 2 sau in Bucuresti, dar daca tu înțelegi altceva e treaba ta.