| PatroescuLuluLui a întrebat:

Unde pot gasi switch Girl (manga) tradus in romana, pentru ca vreau mult sa ma uit la el. Dau funda celui ce ma ajuta big grin tongue

2 răspunsuri:
| Byana a răspuns:

Nu e tradus in romana, iar ceea ce vrei tu sa vezi e anime-ul nu manga, manga se citeste.

| PatroescuLuluLui explică (pentru Byana):

Ba da e manga....am facut si eu confuzia dar e manga si da stiu ca un manga se citeste...tocmai citi unul foarte induiosator(Hanatsuki Hime)daca vrei sa il citesti.Ai putea sa cauti la imagini sau nu stiu unde sa vezi ca e manga dar oricum mersii