| Wizz a întrebat:

Unde pot gasi toate linkurile pe care le-am accesat?straight face Va rog, ajutati-ma. ty.

3 răspunsuri:
| eu_4046 a răspuns:

Depinde de ce te folosesti. La google chrome linga spaatiul unde scrii adresa este in partea dreapta o steluta si o cheie. pe cheie apesi si acolo este history(istoric), acolo apar toate site-urile ce le-ai accesat.

| MarianaMadu a răspuns:

In istoric.Tii apasat pe sageata pe care o foloseai de obicei ca sa te intorci in pagina anterior accesata, si in partea de jos iti va aparea "Show Full History". Apesi acolo si iti vor aparea toate paginile pe care ai intrat.

Sper ca te-am ajutathappy

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Pai daca ai Google Chrome sus in dreapta apare o sculalaughing nu radetzi scula de lucru apesi acolo si dai la ISTORIC
sper ca te-am ajutat