| AnonimMareMareMare a întrebat:

Unde pot găsi site-ul cu notele la examenele de capacitate de acum 2-3 ani? Sa intru sa caut gen judetul, numele si sa imi dea rezultatele. Au trecut ceva ani si nu prea mai tin minte unde am intrat atunci sa vad. Dar sa le vad pe cele de anul acesta cautand dupa numele copiiilor?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| 4StarLight a răspuns:

Cele de acum 2, 3 ani au fost șterse, nu mai am cum sa le vezi. Cele de anul acesta sunt anonime, nu mai ai cum sa cauti după nume, ci găsești doar coduri. Dacă te interesează doar orientativ si nu vrei sa cauti pe cineva anume, atunci da căutare 'Evaluare națională 2020' si intra pe edu.ro, ai acolo o hartă si niste criterii pe care le poti selecta. După ce se afiseaza repartizarile si vei vrea sa găsești rezultate, va trebui să dai căutare 'Admitere 2020' si tot pe edu.ro va trebui sa intri.