| 342 a întrebat:

Unde putem sa mergem sa ne distram eu si cu inca o fata? Afara am iesit si deja ne'am plictisit, si in mall mergem mereu. vrem sa mergem altundeva. O idee?

3 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

In club,la cafenea,cu folia ca tot e zapada,la teatru, la vreun spectacol, vizitati alti prieteni

| Oanaa82 a răspuns:

La o terasa ceva,sa va intalniti cu mai multi prieteni de ai tai,la o cofetarie, mergeti prin centru, printr-un parc.

| Oanaa82 a răspuns:

Puteti sa va intalniti cu mai multi prieteni de ai vostri ca sa va distrati mai bine sau mergeti la o treasa,la un restaurant,la o cofetarie, prin centrul orasului, in parc...