| NUUSTIU a întrebat:

Unde sa imi ascund jurnalul. NU VREAU sa il gaseasca nimeni! [fundita]

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai:
1.Sub pat.
2.Sub perna.
3.In sertarul cu lenjerie.
4.In dulapul de haine.
5.In spatele unui tabloulaughing.
6.Sub covor.
7.Sub o canapea/fotoliu.
8.Intr'un ghiozdan/rucsac vechi.
9.Prin niste chestii vechi.
10.In pod.
11.In pivnita
Bafta! Ai grija sa nu il gaseasca nimenihappy.

| Didw a răspuns:

Buna

| Atotstiutorul a răspuns:

Cumperi un seif digital!

| undercovergirl a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti faci un jurnal in WORD si sa il parolezi. Ii pui un titlu aiurea sa nu sara in ochi si parola, in cazul in care cineva doreste sa-l deschida. Consider ca este mai comod si in plus scapi de stres.

| Anda_5509 a răspuns:

Sub pat(daca e cu salteA) mai pe la mijloc, sub dulap, pe dulap, dupa mobila, daca ai birou cu sertare care au cheie poti sa l bagi acolo, sau daca ai in camera un serta mai ascuns, uitat, unde nu prea umbla nimeni, daca ai colectie de dosare, postere, carti s. m. d, il bagi pe la mijloc,

| Lorelai a răspuns:

Sub patbig grin

| aallexxannddrra a răspuns:

1. Sub dulap;
2. Sub perina;
3. In sertarul cu lenjerie intima;
4. Undeva pe terasa;
5. Intr-o gluga de la o bluza si bluza in spatele dulapului;
6. Intr-o cutie de papuci si cutia ascunsa pe frigider/dulap;
doar atatea-mi vin acum-n mintebig grin

| DenisaMetal a răspuns:

Sub covor, sub pat, in dulapul cu haine, sub perina sau locuri doar pe care le sti tu.

| alexuts28 a răspuns:

Si eu am un jurnal :d Mie mi se pare o prostie sa il tii in calculator! Adica ce rost mai are? Eu il fac, si astfel pot scrie in el, ma descarc, si peste ani imi voi aduce aminte big grin Iti zic eu un loc secret : daca ai o canapea ( sau pat) lipit de perete il poti tine acolo, sau daca ai un sertar, il scoti si il pui dupa big grin.Stiu ca ai scris de mult asta, dar sa stie si cine mai cauta :d