| AllyNa12 a întrebat:

Unde trebuie sa dau la setarile facebook, sa imi poata da Like la poze si cei care nu ii am in lista de prieteni?

3 răspunsuri:
| Marselina a răspuns:

Dai la setting-setari -->confidentialitate si cine poate sa imi vada lucrurile selectezi public.

Bafta!

| Marselina a răspuns (pentru Marselina):

Https://www.facebook.com/settings?tab=followers§ion=notifications&view Da pe oricine ce ti-am scris mai sus e gresit scuze :))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marselina):

Https://www.facebook.com/settings?tab=privacy imi apare asa ...si nu stiu ce sa fac incontinuoare.