| lamasanustefan a întrebat:

Uneori stau și mă gândesc!
Chiar așa e viața?
Sau mă înșel?!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vorba ardeleanului.
- Ce faci bade, șezi și cugeți?
- Ba. Numa șed.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Este în valuri. Un val te urcă, celălalt te coboară.

| Apokales a răspuns:

Ei bine, nu poti fi mereu Atlas ce tine lumea, Ra ce aduce Soarele sau Iisus ce se sacrifica pentru omenire. Suntem mici si asta ne omoara.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da chiar asa e viata. Plina de prostime, rautate, coruptie si multe alte chestii negative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunica mea spunea că viața e precum Coloana infinitului a lui Brâncuși...ba te gâtuie, ba te lasă în pace...și tot așa. laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Brancus era in armata cand s-a gandit sa faca coloana infinitului. Si a luat aminte la spusele unui comandant.

| UnDiavol a răspuns:

Nici mie nu-mi vine sa cred uneori dar Adevărul e că asta e viața