| d3nysuk a întrebat:

Uneri visez ca sunt cu un baiat.am visat asta de multe ori si mie imi place mult baiatul acesta oare ce inseamna visul sp si mie ceva macar o parere

4 răspunsuri:
| alex9109 a răspuns:

S-ar putea sa insemne ca iti place mult baiatul acela.

| Sonniiaa a răspuns:

Cand visezi pe cineva, eu cred ca inseamna ca persoana aceea se gandeste la tine happy Sau il placi atat de mult incat nu ti-l poti scoate din gand. Si asta ar putea fi o varianta.;; ).

| d3nysuk explică (pentru Sonniiaa):

Da imi place multt... enorm de mult, dar am visat de multe ori la rand ca sunt cu el, si nu stiu ce inseamna pentru ca uneori mie mi se indeplinesc visele ba chiar mi sau indeplinit multe vise dar nu stiu daca acesta e un vis dintre cele care se indeplinesc...ce credeti ca inseamna?

| Ad3yana a răspuns:

Simti nevoia de sprijin. sprijin de parte barbateasca evident...ori poate nevoia de a iubi si a fii iubita...