| kikirikikikiki a întrebat:

Urari amuzante, lungi/scurte nu conteaza, este ziua cuiva si am mare nevoie de o super urare. Fundaaaaa

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foaie verde izma creata,
Sa ai in cont numai verdeata
Cu bascula sa cari banii
Sa se oftice tiganii
Sanatate de beton
Si trei iahturi in sopron

Munceste ca si cum n-ai avea nevoie de bani, iubeste ca şi cum nimeni niciodată nu te-a ranit, danseaza ca si cum nimeni nu te vede, canta ca si cum nimeni nu te aude, traieste ca si cum paradisul ar fi pe pamant.La Multi Ani!

De ziua ta iti doresc un ocean de dragoste, o mare de sanatate si o insulita de griji. Iti doresc numai zambete si putere si tine minte: daca te uzi prea mult la picioare, te doare gatul, daca iti uzi prea mult gatul, te lasa picioarele...

La aniversarea ta îti doresc ca sanatatea sa fie tot timpul impreuna cu tine, fericirea sa te insoțeasca la fiecare pas, dragostea sa-ti fie in permanenta la indemana iar norocul sa te astepte la fiecare colt. La Multi Ani!

Iti doresc multe lovele
Masini din cele mai grele
Femei - cele mai frumoase
Zile - cele mai haioase
LA MULTI ANI!

Iti doresc sa fii precum iarba: cand esti calcat sa te ridici. Sa fii precum un ghiocel: sa infloresti si in mijlocul zapezilor. Sa fii precum o stea: aproape si totusi departe, datatoare de dragoste si caldura… Aniversare fericita!

Daca cineva ar avea ideea sa te numeasca batran, da cu proteza dupa el! La Multi Ani!
Sursa:http://felicitari.at.ua

| Melcul a răspuns:

Iti doresc sa te bucuri de tot ce ai si te face fericit si de tot ce iti lipseste pentru a fi de doua ori mai fericit.
Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul nu o sa mai am ce sa-ti doresc.