| Mmorrreee a întrebat:

urgeeeeeeeeeeeeeent big grin cum imi recuperez parola de la id si facebook daca le am uitat pe amandoua?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser ai folosit pentru a te conecta pe facebook?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Mmorrreee explică (pentru neluL):

Habar n am.

| neluL a răspuns (pentru Mmorrreee):

Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox...care din ele?

| Mmorrreee explică (pentru neluL):

Chrome

| neluL a răspuns (pentru Mmorrreee):

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER GOOGLE CHROME - Google Chrome Password recovery Tool - recupereaza parolele salvate in browser.Iti arata site-urile pe care te-ai logat, username-ul si parola la fiecare site in parte. Programul il descarci de aici: http://www.itsamples.com/google-chrome-password-recovery.html

| Mmorrreee explică (pentru neluL):

Mersi, n am idee cum sa folosesc.big grin ai fot un dragut ca m ai ajutat :d

| neluL a răspuns (pentru Mmorrreee):

Acest utilitar este un executabil independent. El nu are nevoie de nici un proces de instalare sau DLL-uri suplimentare.

Doar ruleaza acest executabil (ChromeRecovery.exe). Acesta va detecta automat și va afișa lista ta de sign-on, parole pentru actualul profil Google Chrome.