| Anonim62637373833882 a întrebat:

URGEEEEEEEEEEN! DAU FUNDAAAA
Am un canal de Youtube dar am o intrebare. Vreau sa fac video-uri despre diverse chestii. Unde as putea sa gasesc videoclip cu acea chestie ca mai apoi sa l editez si sa imi pun vocea peste. Daca folosesc mici parti din videoclipul cuiva, risc ca canalul meu sa nu mai fie monetizat?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai voie sa folosesti videoclipuri de pe internet, daca nu platesti dreptul de copyright.
Este ilegal sa folosesti video-urile altora si sa ti le insusesti personal, ca sa-ti aduca tie bani.

1 răspuns:
| Vântulalb a răspuns:

Va fi inchis definitiv. Daca vrei bani, munceste si fa-ti singur videoclipurile. Nu fura.