| alleluiah a întrebat:

URGEEENT! Dau funda!
Treaba sta in felul urmator: o fata din clasa a propus sa facem niste biletele cu numele fiecaruia dintre noi si sa ne dam cadouri. Eu am tras numele baiatului pe care il plac si din ce se vede si el ma place. Oricum nu asta e important. Importat e ca eu nu stiu ce sa ii iau.
Fata care a propus asta a zis sa ne incadram in 10-15 lei, dar personal nu cred ca e vreo problema daca iau de inca 10 lei...deci ar veni cam 25-30 de lei.
Nu vreau neaparat ca din cadoul pe care il fac sa isi dea seama ca il plac.
Help! Ce sa ii iau?
URGENTT! FUNDAAA!

6 răspunsuri:
| foxyteo a răspuns:

Un ursulet, o bluza ceva, un bibelou(prea demodat...nu?),o sabie, o invitatie la un suc, CARTEA Noapte africana(e o carte de dragoste), AM RAMAS FARA IDEI... fundita? te rog!

| Asta_MIka_Denny_1997 a răspuns:

Poi nu stiu exact ce sa.i iei probabil un cd k jocuri playstation...

| bbbianca a răspuns:

Vezi daca ii place sa poarte ceva in mod special, gen fular sau manusi(sunt cadouri care se potrivesc pentru iarna), sau de exemplu, o colega de-a mea, exact la aceeasi chestie cu biletele, i-a luat unui tip o cravata care are un Mos Craciun pe ea(e foarte haioasa). Si poti sa adaugi ceva dulce, mai ales daca stii ce ii place mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| bbbianca a răspuns:

Daca vrei te poti gandi la un mod amuzant sa-i raspunzi la "cerinte" dar asta cred ca ii va arata ca il simpatizezi. Daca nu vrei sa afle, ramai la un cadou simplu.

| LauraToaderLauraToaderLauraToader a răspuns:

Vezi si tu ce poarta sau ce ii place, urmareste si cele mai mici detalii, dar ai grija sa nu te observe, oricum nu conteaza ce ii iei, conteaza gestul! Bafta la gasit cadoul perfect!