| alleluiah a întrebat:

URGEEENT! Dau funda!

Treaba sta in felul urmator: o fata din clasa a propus sa facem niste biletele cu numele fiecaruia dintre noi si sa ne dam cadouri. Eu am tras numele baiatului pe care il plac si din ce se vede si el ma place. Oricum nu asta e important. Importat e ca eu nu stiu ce sa ii iau.

Fata care a propus asta a zis sa ne incadram in 10-15 lei, dar personal nu cred ca e vreo problema daca iau de inca 10 lei...deci ar veni cam 25-30 de lei.

Nu vreau neaparat ca din cadoul pe care il fac sa isi dea seama ca il plac.

Dar sa spun ceva despre el...El il tot intreba pe un coleg daca stie cine l-a ales pe el si i-a zis ca e o fata...Si el a zis ca daca e fata ar vrea un dans la bara laughing) si apoi cand a aflat ca sunt eu..ma intrebat ce fructe imi place si apoi mi-a zis sa ii iau prezervative rolling on the floor))))))
Help! Ce sa ii iau?

URGENTT! FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Heii^w^. Hmm..Cam greu daca nu vrei sa ii arati ca il placi. Daca vroiai puteai sa ii iei o inimioara. Asa poti sa ii iei un fular cu echipa lui favorita. Baietii de la mine din clasa au fiecare cu echipa lor. Ceea ce ma face sa ma gandesc ca poate vrea si el. Daca e poti sa ii iei frumos si un ursulet si pe acolo sa asunzi si asazisele " prezervative " o cutie goala de prezervative asta ca sa isi ia teapa si sa fie amuzament in clasa! happy. Sper ca iti place ideea mea! happy

Răspuns utilizator avertizat
| AnaRadu a răspuns (pentru alleluiah):

Nu e nimic. Eu am facut faza cu ursu! si crede-ma ca au ras si profesorii laughing..Sincer ar fi o idee.Acum te las pe tine sa alegi >big grin

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i dai o poza cu voi doi in rama, o felicitare facuta manual de tine in acre sa-i urezi sarbatori fericite si un obiect simbolic, cum ar fi un obiect decorativ pentru Craciun sau o iconita cu Nastrea Domnului picatat manual sua argintata sau un joc video nou aparut daca ii plac acestea sau un fular dragut ori o cutie de bom, boane fine de ciocolata. Nu te sfatuiesc sa alegi lantisoare, bratari, ceasuri, haine sau parfumuri pentru ca astea pentru a fi de calitate costa mult peste 20-25 de lei cat esti tu dispusa sa oferi si presupune si sa-i cunosti detsul de bine gusturile ca sa stii ce sa ii dai. Bafta in alegerea cadoului potrivit si sarbatori fericite!

| Ioana222221 a răspuns:

Un parfum