| MariaMonica a întrebat:

(Urgent)A folosit cineva crema (Avon) Solutions Stretch Mark (Pt vergeturi), sau Solutions Total Radiance?
Daca da, spune-ti-mi si mie daca sunt bune.

Mersi. Fundita :*

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Lasa deoparte tampeniile de la Avon ca nu sunt bune. daca vrei niste creme bune, incearca ceva din gama de la Hofigal sau Elmiplant. cremele naturiste functioneaza intotdeauna mult mai bine decat creme cu compozitii chimice, gen Avon.

| ELena_1470 a răspuns:

Ma.nu am folosit dar nu cred ca sunt bune mai bine du-te la farmacie sau la un medic si iti va prescrie el o crema care sa de-a rezultatebig hug bafta.